Defacto Elbise Modelleri 2013

Diğer markalardan farklı olarak daha canlı renklerin modellere hâkim olduğunu görüyoruz. Zıt renklerden oluşan benekli kumaşlar, paralel çizgilerden oluşan farklı renklerin kombinesi elbiseler bu modellerde akılda kalanlardan. Defacto elbise modelleri 2013 yılında “canlılık” temasını seçmiş gibi görünüyor. Çünkü hissedilir derecede bir canlılık modellere yansıyor.

Parlak kumaşlardan oluşan üst ve altın güzel uyumu tasarım başarısını gösteriyor. Bu parlak kumaşların üzerinde yapılan işlemeler modelin görünüşünü daha da güzelleştiriyor. Kaliteli dokunuşlar ile modellerdeki uyum daha da güzel bir şekilde anlatılmış oluyor. Zıt renklerin karışımı ile ortaya çıkan modellerde de yine iyi bir uyum söz konusu olmuş durumda.

Kaliteli kumaşların kullanıldığı 2013 modellerinde tülün kullanımının arttığını görüyoruz. İnce bir görüntü veren tülün kalın kumaşlar ile birlikte elbiselere modern bir görünüş vermesi modellerin şıklığını bir derece daha artırmış gibi duruyor. Turuncu, pembe gibi renklerin siyah ve beyaz ile iç içe olması tasarım açısından iyi bir çalışma olduğunu düşündürüyor bizlere. Eğer canlı bir görüntünüz olsun istiyorsanız Defacto’ya uğramalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>